FotoPasja – Weronika Baranowska

Cześć!  Skoro tutaj trafiłeś przystań na chwilę, weź kubek napoju, zapewne interesuje Cię kim jest osoba odpowiedzialna za tą stronę. Jest mi bardzo miło, że do mnie trafiłeś :)

Tym bardziej będzie mi mega miło, jeżeli zdecydujesz się na spotkanie się ze mną przed obiektywem :)

FotoPasja – Weronika Baranowska

Mam na imię Weronika, pochodzę z Jarocina. Od kilku lat mieszkam w małej wiosce niedaleko Środy Wielkopolskiej . Jestem miłośniczką kotów, ciepłych letnich wieczorów i spacerów z najbliższymi. Jestem wrażliwą i bardzo pomocną osobą. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Fotografia sprawia, że cały czas mam kontakt z nowymi ludźmi. Dzięki temu poznaje Was i Wasze historie, które zapisuje na długie lata.

Jak się zaczęła moja przygoda z fotografią?

Od najmłodszych lat sprawdzałam swoje umiejętności w wielu dziedzinach, tj. sport, czy muzyka. Podczas porządków w domu w jednym z kartonów znalazłam statyw i polaroida, który należał do mojego taty. Tak się zaczęła przygoda z fotografią. Znalezione przedmioty zainspirowały mnie do zagłębienia się w tej dziedzinie. Szybko okazało się, że fotografia sprawia mi ogromną przyjemność . Kupiłam swój pierwszy aparat, odkładałam pieniążki bardzo długo. Początkowo fotografowałam rodzinę, przyjaciół oraz znajomych. Z czasem pojawiały się pierwsze zlecenia. Nigdy nie spodziewałam się, że pasja, która zrodziła się we mnie w 2014 roku zostanie ze mną do teraz i będzie mi dane połączyć pasje z pracą . W czerwcu tego roku ukończyłam studium fotograficzne w Poznaniu i jak już się możesz domyślić, otworzyłam firmę! Decyzja była bardzo spontaniczna. Nadarzyła się okazja. Działam! Dzięki temu też jestem tu gdzie jestem.

Cały czas się rozwijam i chcę by wszystko było jak najlepsze, by to, co robię było najlepszą pamiątką dla każdego kto stanie przed moim obiektywem. Bardzo się cieszę, gdy mogę zatrzymywać w kadrze dla Was szczególne momenty i tworzyć wspomnienia. Podczas zdjęć zawsze staram się poświęcić czas na rozmowę i poznanie tak, byście czuli się przed obiektywem jak najswobodniej. Wyznaję zasadę, że każdy jest piękny i to ta prostota każdego z Nas jest kluczem do pięknych fotografii. Staram się uchwycić te proste momenty, do których bywa ciężko wrócić pamięcią.

Mogę fotografować wszędzie, na terenie Polski lub gdzie tylko sobie zamarzycie.
Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy, będzie dla mnie ogromnym zaszczytem móc uwiecznić Wasze historie na zdjęciach.

FotoPasja – Weronika Baranowska
FotoPasja – Weronika Baranowska
FotoPasja – Weronika Baranowska
FotoPasja – Weronika Baranowska
FotoPasja – Weronika Baranowska
FotoPasja – Weronika Baranowska
FotoPasja – Weronika Baranowska